Kübra Günaydın
Konum olarak merkeze yakın. Odalar temiz ve ferah. Havuz büyük bir çok kişi ayni zamanda kullanabilir. İşletme sahibi ilgili ve Güler yüzlü. Özellikle Celal bey’e teşekkür ederiz :) Güzel bir deyenim oldu seneye tekrar fırsatımız olursa kesinlikle uğrayacağız.
25-08-2020
Suzan Özdil
Öncelikle çok sıcak kanlı Gökhan beye teşekkür ederiz bahcesi manzarası havuz büyüklüğü ile harikaydı kahvaltısı çok güzel ve doluydu doyurucu olmasida çok güzeldi sizden sonra kaunos otelde kaldık tam bir rezalet eşim keşke 2 gece burada kalsaydık dedi fiyat
22-08-2020
BESİM SANCAK
07.07 2020 TARİHİNDE KISADA OLSA PALME OTEL DE KONAKLAMA IMKANIM OLDU DİNLENMEK İÇİN SESSİZ SAKİN İDEAL BİR YER DOĞASI ETRAFI MEKANI ÇOK HOŞ İŞLETMECİLERİN EV SAHİPLİĞİ DAVRANIŞLARIDA HARIKAY DI TAVSIYE EDEBİLECEĞİM BİR YER HERKEZE ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER SERVER HANIMA VE İSMİNİ BİLMEDİĞİM DİĞER GÖREVLİ VE ÇALIŞAN ARKADAŞLARA İLGİLERİN DEN DOLAYI TESEKUREDERIM HERKEZE İYİ TATİLLER
15-07-2020
Nuracan Demirtaş
Oldukca genis bir alana kurulmuş emsallerine göre cok büyük ve temiz bir havuzu olan yesillikler icinde ve merkeze göre daha serin..sivrisinek sorunu hic yaşamadık..merkez de bol miktarda yakarca bekliyor sizi.odalar konforlu temiz ve yeterli büyüklükte. gelelim fiziksel ozelliklerin otesine ki çok daga onemli..isletmeci Selver hanim ve oğullari son derece iyi kibar ve dost insanlar.kaldigimiz sure icinde icilen kahveler yapilan sohbetler ve en önemlisi gosterdikleri dogal samimiyet icin cok teşekkür ediyorum..ilk kez gitmemize ragmen üzulerek ayrildik..güvende hissedeceginiz huzurlu uyuyabileceginiz rahat bir ortam sizi bekliyor..hic düşunmeyin derim..tekrar gitmeyi kesinlikle düşünüyorum. Ailenin emeklerine sağlik.. (Translated by Google) According to a very large area and established a very large and clean pool according to the peers in the cooler than the center and the center of the cooler..sivrisinek never experienced..merkez abundantly waiting for you abundantly in the center. Rooms comfortable clean and large enough. let's very daga onemli..isletmec on to beyond the physical properties Selver lady and sons extremely well polite and friendly insanlar.kaldigi our time on the smoking coffee made of conversations and most importantly us go natural sincerity on the lot thanks ediyorum..ilk once they show despite the regret we leave .. a comfortable environment where you can feel safe and peaceful sleep is waiting for you .. do not ever think .. I definitely think to go again. The health of the family.
02-03-2020
Görkem Görkey
Öncelikle çok saygılı insanların işletmesiydi. Tertemiz odalar sımsıcak gülümsemeler ve iyi niyet istiyorsanız tercihiniz burası olmalı. Emsallerine göre demek yanlış olacak çünkü emsalsiz bir şekilde güzeldi. Havuzunun temizliği ve harika kahvaltısı tatmaya değer seneye yine burada olmak umuduyla herkese teşekkürler. :) (Translated by Google) First was the company's very respectful people. If you want immaculate rooms with warm smiles and goodwill, this should be your choice. According to their peers, it would be wrong to say because it was uniquely beautiful. The cleanliness of the pool and the wonderful breakfast are worth tasting, thanks to everyone hoping to be here again next year. :)
02-03-2020
Yorum Yazın
Sizde otelimiz hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.